logo

Skladové kontajnery a EKOSKLADY

Použitie

Kontajner slúži na zhromažďovanie, uskladnenie a transport rôznych druhov tovaru. Je možné ho použiť ako sklad stavebného materiálu, sklad hotových výrobkov, ekologický sklad.

 

Technické prevedenie

Kontajner tvorí oceľový zváraný rám z ohýbaných profilov. Bočné steny sú z ohýbaného oceľového plechu hrúbky 2,5 mm, vodotesne zvarené. Podlaha kontajneru je tvorená oceľovými roštami, alebo protišmykovým (ryhovaným) plechom hr. 3mm. Dvere kontajnera sú uzamykateľné (istenie dvoma zvislými tiahlami) a sú opatrené tesniacou gumou. Kontajnerom je možné manipulovať pomocou vysokozdvižného vozíka (podvozok je vybavený otvormi), alebo žeriavom (závesné oká v ráme).

 

Typy kontajnerov

Kontajner skladový 15m3 KS-15
Kontajner skladový 20m3 KS-20
Kontajner skladový 25m3 KS-25
Kontajner skladový 30m3 KS-30
Kontajner skladový 35m3 KS-35

 

Skladový kontajner 30m³-EKOSKLAD (KS-30m³-EKO)

 

Technické prevedenie

Kontajner tvorí oceľový zváraný rám z ohýbaných profilov hr. 3mm. Bočné steny sú z ohýbaného oceľového plechu hr. 1,5 mm vodotesne zvarené. Strecha kontajneru je mierne vyspádovaná, s hrúbkou plechu 1,3mm. Podlaha kontajnera je z oceľových roštov pod ktorými je záchytná vaňa s objemom 1600l. Podlaha je spevnená oceľovými výstuhami. Dvere kontajnera sú uzamykateľné (istenie dvoma zvislými tiahlami) a sú vybavené tesniacou gumou – štandardne sa nachádzajú na kratšej strane kontajnera. Kontajnerom je možné manipulovať žeriavom (závesné oká v ráme).

 

 

 

 

 

Skladové kontajnery